למדרגה הראשונית בתחום הפרסום והשיווק טלמרקטינג

שירותי טלמיטינג לחברות ובעלי עסקים אשר מעוניינים להגדיל את מכירותיהם

כל הזמן והשקט להם אתה זקוק בכדי להצליח מענה טלפוני בכל שעות היממה

אפשרות ליהנות מנציג שירות אדיב ומקצועי שירות מענה אנושי

מענה אנושי

מענה אנושי הינו שירות המתאים לעסקים רבים ויכול לספק צרכים רבים אשר אין באפשרות הארגון לספק, או שמא העלויות הכלכליות גבוהות מידי.

מענה אנושי מעניק לך את האפשרות ליהנות מנציג שירות אדיב ומקצועי אשר עובר הכשרה מתאימה שיענה לשיחות בשם העסק, ויעניק ללקוח מענה אנושי. כיום ידוע כי לקוחות מעדיפים לנהל שיחה אל מול קול אנושי, ולא מול מענה קולי ממוחשב. השיחה אל מול אדם מעניקה להם תחושה כי יש מי שיספק להם תשובות רלוונטיות וכי יש מקום למה שהם מעוניינים לומר.

אותו נציג יכול להעניק מענה מקצועי ללקוחותיך תוך הדבקות בתסריטי שיחה מוגדרים מראש על ידך. בנוסף, הנציג יכול להעניק ללקוח מידע רלוונטי בנוגע לשירותים או למוצרים אותם החברה שלך מספקת, להעניק תמיכה טכנית במוצרים ואף לבצע מכירות דרך כרטיסי אשראי ותיאומים.

שירות מענה אנושי מאפשר לבצע העברת שיחות, ביצוע שיחות ועידה, ביצוע שיחות עדכון ללקוחות במידת הצורך, לקיחת הודעות למחלקות מסוימות בחברה ועוד. באופן זה אתה יכול לדעת כי לקוחות החברה זוכים למענה אנושי אדיב ומקצועי מצד נציגים מוכשרים.

שירות מענה אנושי לעסקים

שירות מענה אנושי יכול להתאים לבעלי עסק אשר בדרך ליציאה בקמפיין פרסומי המיועד להכניס שיחות רבות מכדי שמענה במשרדי החברה יוכל לעמוד בו ואף כאשר המזכירה נעדרת מהמשרד או עסוקה. בנוסף, שירות זה מהווה פתרון משמעותי בכל הקשור לבעיות כח אדם במשרד, וכאשר אתה מעוניין כי מאמצי השיווק והפרסום בהם השקעת כסף ועמל רב, ימוצו במלואם. מענה אנושי מספק גם בין היתר פיחות בזמני ההמתנה של הלקוחות, ומאפשר להעניק מענה גם כאשר משרדי החברה סגורים.

בעסקים כל לקוח הוא לקוח חשוב, ולכן שירות מענה אנושי עסקי הוא חשוב לעסק שלך. כל שיחת טלפון נכנסת יכולה להוביל לעסקה הבאה, ולכן השכרת שירות מענה אנושי מחברה חיצונית מהווה אופציה אופטימלית. היתרון בשיטה זו הוא העלות הנמוכה יחסית של השירות, לצד מתן שירות מקצועי ומהיר לעכל לקוח המתקשר.

בנוסף לכך, ישנה חשיבות ברמת המיתוג לשירות זה. שירות מענה אנושי הופך את העסק שלך לזמין עבור כל לקוח במסגרת שעות הפעילות אותן אתה בוחר, וכך הלקוח יודע כי הוא יכול לסמוך על השירות שהוא יקבל ממך, גם כאשר משרדי החברה סגורים.

או מספקים שירות מענה אנושי אשר ניתן על ידי נציגים העוברים הכשרה מתאימה, ומוכנים למנף את העסק שלך קדימה, לעבר ההצלחה.


קו

קראו עוד בנושאי מענה אנושי


נציג מענה אנושי עסקים

מדוע קיומו של מענה אנושי הוא חיוני לעסק שלך ?
מדוע ככל שתיתן זמינות גבוהה יותר של מענה אנושי ללקוחותיך תוכל להבטיח נאמנותם?
קראו כיצד תתרום לכם מערכת מענה אנושי ותמנף את העסק שלכם גבוה יותר.

מלאו פרטים ליצירת קשר
מיוצר באניבייס בניית אתרים